مشاوره مالیاتی

قوانین مالیاتی و مالی بعضا پیچیدگی‌هایی دارد که برای رسیدن به درک درستی از آن‌ها باید سواد حقوقی و تخصصی بالایی در این زمینه داشته باشید. استفاده از مشاوره مالیاتی و مشاور مالی در جلوگیری از تحمیل هزینه‌های مالیاتی به شرکت بسیار مؤثر است. شما می‌توانید از مشاوره مالیاتی و مالی آنلاین و تلفنی طبق نیاز خود بهره‌مند شوید.

جزء اصلی‌ترین وظایف متخصصان ما در نمادسامان حساب به حداقل رساندن مالیات شما در چهارچوب قانون مالیاتی کشور است.
کارشناسان ما می توانند بهترین مشاوره را در راستای انجام هرچه بهتر تکالیف قانونی را ارائه داده و کنترل امور مالیاتی را به عهده گرفته تا دیگر دغدغه‌ مسائل مالیاتی را نداشته باشید.

مشاوره مالیاتی

کاهش دادن هزینه های مالیاتی شرکت ها به دو روش انجام می گیرد، دادرسی مالیاتی و پشتیبانی مالیاتی که هرکدام از این موارد بسیار گسترده اند.
مشاوره مالیاتی پرونده مالیاتی شخص حقیقی یا حقوقی را در هیات های مالیاتی دنبال میکند سعی در رفع مشکلات مالی سازمان دارد.

مشاوره مالیاتی املاک

بخش املاک یکی از حوزه های گسترده و پیچیده ی مالیاتی است که قوانین و بخش نامه های زیادی برای آن وجود دارد و برای رفع و رجوع مشکل مالیاتی نیاز به دانش عمیق از این قوانین است .دسته های مختلفی ای از موارد مشمول مالیات بر املاک می شوند، مثل مالیات بر درآمد اجاره و مالیات نقل و انتقال ملک هم چنین مواد و تبصره هایی جهت معافیت از این مالیات ها وجود دارد. 

مشاوره مالیاتی مدیریت

یکی از مهمترین خدماتی که در مورد مشاوره برای شرکت ها و سازمان های خرد و کلان ارائه میشود ارائه گزارش های مالیاتی مختص مدیران مجموعه است.
در این خدمت بهترین و کارآزموده ترین کارشناسان مالیاتی به مدیران مشاوره اختصاصی ارائه میدهند و با آگاهی کامل بر قوانین و اجرای صحیح ، همه سعی در کاهش حداکثری مالیات سازمان را دارند.

مشاوره مالیاتی اصناف

میزان مالیات برای هر صنف و کسب وکاری بر اساس یک سری معیار تعیین میشود. مشاوره مالیاتی اصناف به شما کمک میکند تا به صورت تخصصی در مورد میزان مالیات کسب و کار خود مشورت دریافت کنید و با راهکار های عملی هر چه بهتر امور مالیاتی خود را سامان ببخشید.

مشاوره مالیات حقوق

مالیات حقوق مالیاتی است که کارفرما موظف است پیش از پرداخت حقوق و دستمزد کارگر آن را کسر کرده و آن را به حساب وزارت امور و اقتصاد دارایی واریز نماید.
در صورتی که کارفرما در زمان مقرر لیست را ارائه ندهد مشمول هزینه اضافی به عنوان جریمه میگیرد.

خدمات مشاوره مالیاتی برای بدهکاران مالیاتی

اگر بدهکاری مالیاتی دارید و مشکلاتی برای کسب و کار شما ایجاد شده است از تیم مشاوره زبده شرکت جهت حل مسله استفاده کنید و ذهن خود را از نگرانی و استرس خالی و آماده تجارت نمایید.
مشاور مالیاتی باتسلط و آگاهی کامل از بخش نامه ها ، آیین نامه ها وقوانین مالیاتی ، می تواند به یک سازمان کمک ،که با اجرای صحیح قوانین مالیاتی متناسب با حجم فعالیت خودمشمول مالیات گردیده و مانع تحمیل هرگونه مالیات مضاعف به همراه جرائم گردد.

موسسه نماد سامان حساب در اسفند ۱۳۹۱ توسط دو نفر از حسابداران عضو انجمن حسابداران خبره در اداره ثبت شرکت‌های تهران با شماره ۳۱۱۹۷ تاسیس گردید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد نماد سامان حساب محفوظ است.