خدمات اداری و پرسنلی

ارائه خدمات امور اداری و پرسنلی در نماد سامان حساب زیرنظر متخصصین کارآزموده با سال‌ها تجربه کاری صورت می‌پذیرد.

نماد سامان حساب در زمینه امور اداری خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 • اخذ جواز کسب
 • ثبت‌نام در سایت‌های مورد نیاز و انجام امور اداری مربوط به شرکت‌ها، تشکیل پرونده در سازمان‌های مختلف مثل سازمان تجارت، وزارت صنعت معدن و تجارت
 • دریافت جواز تامین و پروانه بهره برداری
 • کارت بازرگانی
 • امور مربوط به ترخیص کالا از گمرک
 • برطرف کردن مشکلات کامپیوتری  توسط متخصصین آی تی
 • پاسخ گویی به مسایل حقوقی توسط وکلای مستقر در شرکت
 • امور مربوط به انبار گردانی

خدمات پرسنلی

 • همانگونه که می‌دانید استخدام نیروهای کار ماهر یک دغدغه و یک امر بسیار زمان‌بر می‌باشد. مانند انتشار آگهی استخدام، جمع‌آوری رزومه‌ها، بررسی رزومه‌ها، تعیین وقت برای محاسبه حضوری. اما راه کوتاه‌تر استفاده از خدمات پرسنلی نماد حساب می‌باشد. ارائه خدمات پرسنلی‌ ما شامل تامین نیروی کار اداری، حسابداری، مالی، فروش و … می‌شود. در این قسمت شما می‌توانید در کلیه این زمینه‌ها از نماد حساب مشاوره‌های لازم را بگیرید و از نیروهایی که قبلا توسط نماد حساب شناسایی و ارزیابی و فایل‌بندی شده‌اند بهره‌مند گردید.
 • همچنین تامین نیروی انسانی و انجام خدمات حسابداری در محل شرکت شما و تحت نظارت و مدیریت نماد حساب در قسمت خدمات پرسنلی قرار می‌گیرد.
 • خدمات دیگری که مربوط به پرسنل می‌باشد، ارسال لیست و اسامی افراد به سازمان تامین اجتماعی به صورت ماهانه و خدمات مربوط به دفترچه‌های بیمه است.

خدمات پرسنلی نمادحساب بسیار گستره است و ما این خدمات را با ارزیابی از شرکت شما و یا با درخواست خود شما مشاوره و انجام می‌دهیم، از جمله:

تنظیم قراردادهای کار

شرکت‌ها بر اساس تخصص‌های مورد نیاز خود امکان دارد که برخی از افراد و پرسنل خود را به صورت پاره وقت یا مشاوره‌ای و برخی را به صورت تمام وقت استخدام کنند که عقد هر کدام از این قرارداد ها با دیگر تفاوت دارد و الزامات قانونی هر یک مخصوص به خود است.

تهیه پرونده پرسنلی

تمامی شرکت‌ها و بنگاه های اقتصادی نیاز دارند که الزاما برای تک تک کارکنان و پرسنل خود یک پرونده‌ی کامل پرسنلی داشته باشند که در آن تعدادی مدارک بایگانی شده است.
مدرک تحصیلی، کپی شناسنامه و کارت ملی، عکس پرسنلی، فرم درخواست شغل به همراه تمام مشخصات، گواهی نامه‌ی آموزش‌ها و دوره‌های طی شده و بسیاری از موارد دیگری که بسته به نوع تخصص و کار می‌تواند متفاوت باشد باید در این پرونده جمع‌آوری شده و نگهداری گردد.

مشاوره و پیاده‌سازی سیستم حضور و غیاب پرسنلی

در گذشته‌های نه چندان دور تمامی شرکت ها اعم از کوچک و بزرگ برای ثبت کردن ورود و خروج پرسنل و کارمندان شان از دفترهای بزرگی استفاده می‌کردند و که هر ماه آن ها را به بایگانی می سپردند
ثبت و نگهداری ورود و خروج کارمندان، مرخصی و ماموریت‌های بین ساعات کاری و … به صورت کاغذی و دستی بسیار مشکل و از طرفی محل خطا بوده است.
در سال‌های اخیر اما دستگاه‌های کارت زنی و یا دستگاه‌های ثبت اثر انگشت برای راحتی و سریع شدن ثبت ورود و خروج کارمندان و پرسنل ساخته شده‌اند که بسیار مفید و کار آمد هستند.
اما نیاز است که خرید و نصب و پشتیبانی آن‌ها توسط شرکت های معتبر وبا متخصص انجام گیرد تا تمام چیزها به دقت ثبت شوند.
دلیل این کار این است که همین دستگاه‌ها در صورت رعایت نشدن یک سری نکات در حین نصب و تنظیمات می‌توانند مشکلات اضافه و بیشتری را برای شرکت و کارفرما ایجاد کنند.

محاسبه کارکردها

برای محاسبه کردن حقوق پرسنل و دستمزد آن ها و پرداخت کردن آن نیازبه مشخص بودن حضور و غیاب و مرخصی‌ها و کار کرد واقعی پرسنل در طول یک ماه می باشد
مواردی مانند اضافه کاری، نوبت کاری، تعطیل کاری، مرخصی‌های بدون حقوق و مرخصی‌های استعلاجی به صورت مستقیم در تعیین حقوق پرسنل موثر است.
رخ دادن کوچک ترین اشتباهی در محاسبه کردن این فاکتورها ممکن است در مبلغ نهایی تفاوت فاحشی ایجاد کرده و باعث اعتراض کار کنان و یا ضرر زدن به کارفرما شود.
نحوه‌ی محاسبه‌ی هر یک از موارد بالا به صورت صریح و دقیق در قوانین آمده است و تنها لازم است افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند و مسئول هستند تخصص و مهارت لازم را داشته باشند و از قوانین نیز آگاه باشند.
البته به خاطر تغییر کردن برخی از قوانین لازم است که شرکت‌ها برای جلوگیری از وقوع هر گونه اشتباه و در ادامه‌ی آن ایجاد ضرر و زیان برای شرکت، از مشورت‌های افراد و موسسات متبحر در این زمینه کمک بگیرند.

چرا نماد سامان حساب

ارائه خدمات پرسنلی‌ و اداری ما شامل تامین نیروی کار اداری، حسابداری، مالی، فروش و … می‌شود. در این قسمت شما می‌توانید در تمام زمینه‌ها ی فوق الذکر از نماد حساب مشاوره‌های لازم را دریافت و از نیروهایی که قبلا توسط نماد حساب شناسایی و ارزیابی و فایل‌بندی گردیده اند بهره‌مند شوید.

موسسه نماد سامان حساب در اسفند ۱۳۹۱ توسط دو نفر از حسابداران عضو انجمن حسابداران خبره در اداره ثبت شرکت‌های تهران با شماره ۳۱۱۹۷ تاسیس گردید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد نماد سامان حساب محفوظ است.