پاسخ به سوالات متداول

با توجه به گستردگی ابهامات و سوالات پیرامون حوزه گسترده مالی و مالیاتی، ممکن است شما پاسخ سوال‌های خود را در بررسی‌های اولیه دریافت نکنید، برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از امور مربوطه، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

چگونه برای خدمات مالی یا مالیاتی استعلام قیمت انجام دهیم؟

پس از تکمیل فرم درخواست کارشناسان موسسه حسابداری نماد حساب با شما تماس حاصل می کنند و بعد از بررسی خدمات درخواستی شما نسبت به ارائه پیش فاکتور به شما اقدام می‌کنند.

امکان درخواست اعزام حسابدار یا مدیر مالی به محل کسب و کار ما وجود دارد ؟

بله امکانپذیر است پس از شناسایی نیاز بخش حسابداری شما توسط کارشناسان موسسه حسابداری نماد حساب امکان اعزام حسابدار یا مدیر مالی بصورت پاره وقت یا تمام وقت امکاپذیر می باشد

زمان برای من بسیار محدود است، آیا این امکان وجود دارد که سریعتر از خدمات موسسه شما استفاده کنم؟

بله، در شرایطی که زمان برای شما مراجعه کنندگان عزیز محدودیت دارد بهتر است نسبت به تماس تلفنی با شماره های درج شده در وب سایت اقدام کنید تا کارشناسان ما سریعتر شما را راهنمایی کرده و در صورت لزوم به شما خدمات مالی و مالیاتی ارائه کنند

آیا بعد از اعزام حسابدار به مجموعه ما امکان پشتیبانی از طرف موسسه حسابداری نماد حساب وجود دارد؟

البته، موسسه حسابداری نماد حساب امکانی فراهم ساخته که حتی پس از اینکه حسابدار به محل فعالیت شما جهت رفع مشکل اعزام شد وضعیت فعلی بخش مالی و گزارش کار خودش را موسسه حسابداری نماد حساب ارائه کنددر نتیجه مدیران موسسه حسابداری از ریز فعالیت حسابداران اعزامی با خبر هستند تا سطح کیفیت خدمات ارائه شده به شما عزیزان را بسنجند.

روش های ارائه خدمات موسسه حسابداری نماد حساب چگونه است؟

پس از بررسی های بعمل آمده همکاران ما موسسه حسابداری نماد حساب نوع خدماتی که دقیقاً متناسب با کسب و کار شما هستند را به شما پیشنهاد می کننداین خدمات می تواند بصورت پاره وقت، تمام وقت، دورکاری، برون سپاری یا سایر روش های ابداعی توسط موسسه حسابداری نماد سامان حساب صورت بپذیرد.

آیا موسسه شما برای خدماتی که ارائه میکند قرارداد منعقد می کند؟

بله قطعاًبا توجه به توافقی که بین شما و موسسه حسابداری ما صورت پذیرفته قراردادی معتبر به امضاء مدیران رسیده و خدمت شما ارائه می‌شود.

من نیاز به قرار ملاقات حضوری دارم، آیا امکانپذیر است؟

بله باعث افتخار ماست که پذیرای شما در موسسه حسابداری نماد سامان حساب باشیم تنها کافیست با شماره های ذکر شده در وب سایت تماس حاصل فرمایید تا همکاران نسبت به مشخص کردن یک زمان مناسب جهت قرار ملاقات حضوری به شما اقدام کنند.

مجموعه شما یک شخصیت حقیقی است یا حقوقی؟

موسسه حسابداری نماد سامان حساب یک شخصیت حقوقی  است که از شماره ثبت و شناسه ملی معتبر برخوردار است.

ثبت درخواست

علاوه بر اینکه مجموعه نماد سامان حساب پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما است؛ همچینین اگر شما نیاز به دریافت خدمات نماد سامان حساب دارید می‌توانید از طریق لینک‌های زیر نسبت ثبت درخواست خود اقدام کنید.

موسسه نماد سامان حساب در اسفند ۱۳۹۱ توسط دو نفر از حسابداران عضو انجمن حسابداران خبره در اداره ثبت شرکت‌های تهران با شماره ۳۱۱۹۷ تاسیس گردید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت نزد نماد سامان حساب محفوظ است.